25-lecie firmy w plenerze

25-lecie firmy w plenerze

Jubileusz firmy to wyjątkowa okazja do świętowania. Nie zawsze jest jednak potrzeba organizacji wielkiej, uroczystej gali. Tak było w przypadku naszego Klienta, który chciał połączyć jubileuszową imprezę firmową z dniem otwartym dla rodzin pracowników – wspólne święto odbyło się w plenerze, wśród zieleni, w pobliżu zakładu. Organizacja eventu na terenie firmy nie tylko ogranicza koszty, ułatwia wiele kwestii logistycznych, ale także stwarza okazję, by zaprosić rodziny naszych pracowników do odwiedzin miejsca, w którym spędzają lwią część swojego dnia. Jeśli jeszcze zapewnimy im moc ekscytujących wrażeń, to korzyści dla firmy będą długofalowe. To ważne, by miejsce pracy nie kojarzyło się tylko z codziennymi obowiązkami.

Po rozmowach z Klientem i rozpoznaniu jego oczekiwań, postanowiliśmy postawić na piknik rodzinny, wypełniony konkursami pod znakiem liczby 25, związanymi z historią firmy i występami, którym blisko było do animacji. Co to oznacza? Aktywny udział publiczności w każdej części programu! W centrum mieli być goście, bo święto firmy to dobra okazja by docenić pracowników, odznaczyć najdłużej pracujących, najsympatyczniejszych wybranych w otwartym plebiscycie. Część oficjalna dzięki atmosferze piknikowej wcale nie była taka oficjalna i odbyła się w bardzo sprawny sposób, choć nagrodzonych było co nie miara!  Firma przygotowała również wiele wartościowych nagród, o które warto było walczyć, poza tym zaproponowała od siebie oprowadzanie po obiekcie. Chętnych nie brakowało, chociaż niełatwo było dzieciaki (i dorosłych) odciągnąć od emocjonujących atrakcji.

organizacja_imprez_łódź

Grupowe i indywidualne konkursy sprawnościowe budziły wiele emocji, jednak sięgnęły one zenitu, gdy Prezesi odczytywali osobę, która jako jedna z niewielu poprawnie rozwiązała bardzo trudny quiz dotyczący 25-lat firmy. Niektórzy próbowali nawet podpytać o odpowiedzi nasze hostessy – one jednak nie miały pojęcia jak nazywały się psy przygarnięte przez Spółkę;) i nie mogły pomagać! Dla najbardziej wytrwałych gości przestrzeń namiotu zamieniła się w migoczący kolorowymi światłami klub, grający największe hity tego sezonu.